14.02.2016 - Krásných 36 postních

Krásných 36 postních
Ježíš je v dnešním evangeliu vyzýván, aby proměnil kameny v chleby. Je na tom něco špatného?
Chceme chleba, je lepší, co s kamenem… Najíme se my, nají se další lidi, můžeme s tímto chlebem pomáhat.
Taky nechceme zažívat nenávist, násilí, války, chceme moudrého prezidenta, otevřené kostely, léky na všechny nemoci a ...
I v postní době se můžeme zaměstnávat tím - co, jak a kdy by se nám líbilo, točit se hlavně kolem sebe, ale cíl je v Jeruzalémě. Nechovejme se jako ten vyzyvatel z evangelia. Přeji ještě krásných 36 postních.  
                                                       Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg