08.02.2015 - Slovo k páté neděli v mezidobí

V dnešním evangeliu 5. neděle v mezidobí (Mk 1,29-39) se dočteme, že Kristus přišel kázat.
Ale co ti chudáci, kteří přišli pozdě, na druhý den?
Chtěli uzdravit a On jde jinam - do okolních městeček, aby i tam kázal. Zklamání z Ježíše. Možná i tehdy by od Ježíše očekávali součastníci, že je "pouze" uzdraví od fyzických bolestí a nemusí nic dalšího říkat.
Také máme různá přání, očekávání od Ježíše a také můžeme být zklamaní, protože naše priority a Boží priority - se nemusejí překrývat. Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg