19.03.2014 - Slovo ke druhé neděli postní

Dnešní evangelium vypráví o proměnění Ježíše na hoře před zraky tří apoštolů. Co v tu dobu dělali ostatní? Byli horší než tahle privilegovaná skupinka? Většina u toho nebyla a ti co to zažili o tom nemohli mluvit. Boží jednání nemá vždy naši pragmatickou linii. Více sympatizuji s těmi, co zůstali pod kopcem a nevěděli, proč šli jen ti tři s Ježíšem, co se tam bude dít, jak dlouho a proč. Co dělat pod kopcem bez Ježíše? Přeji plodnou postní přípravu na setkání se vzkříšeným Ježíšem. Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg