06.10.2013 - Dej nám více víry?

Dej nám více víry? (Lk 17,5)

Kolik let se hraje na varhany a jsou někteří, kteří si rádi znovu něco poslechnou, zahrají, pak jsou někteří, které to nezajímá nebo si myslí, že varhany znají. Po tolika letech je možné stále něco zdokonalovat, kombinovat, komponovat. Podobně by to mohlo platit i o víře. Někteří to mají do smrti vyřešené, je to nuda nebo zbytečné. Pak jsou ti, kteří jsou Kristu blízko a prosí o více víry! Jak je možné se Krista dotýkat a prosit ho o více víry? Snad poznáváním, objevováním Boha se teprve poodhaluje skutečná Velikost. Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg