06.09.2012 - Slovo faráře nejen k začátku školního roku

Slovo faráře nejen k začátku školního roku
Dnes se četlo evangelium o neúspěšném rybolovu. Ježíš přichází k Petrovi a ruší ho od práce (pere sítě) - jedou spolu na lodi, aby mohl Pán hlásat radostnou zvěst a potom Ježíš říká i Petrovi Dobrou zprávu: „Hoď sítě na pravou stranu..." a byla hojnost ryb. Petrovi se "vyplatilo" nechat se vyrušit od práce a věnovat čas Ježíšovi... Myslím, že i nám to prospívá - opustit někdy horečnou činnost a strávit čas u Ježíše. Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg