26.02.2012 - Postní Klenetrposújdo

Postní Klenetrposújdo
Klenčí, Nemanice, Trhanov, Postřekov, Újezd, Dobrá Voda, to jsou místa, kde letos o postních nedělích od 15:00 budou začínat pobožnosti křížové cesty. Postní doba může být pro nás výzvou, impulsem, očekáváním. Těším se na Krista - nebo přemýšlím, co bych, aby se „vlk nažral a koza zůstala celá“? Půst přeci není pouze křesťanská dieta, mlčení - nebo negace něčeho (něco se nejí, nečte, nesleduje..), co mi jindy až tak „nevadí“. Přeji mnoho radosti ve škole Lásky. Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg