26.01.2011 - K modlitbě křesťanů za jednotu

Vypůjčené slovo faráře k modlitbě křesťanů za jednotu

..."Mám následovníky, kteří byli vrahy a mnozí bývali pokrytci. Někteří jsou bankéři a bookmakeři. Američané a Iráčané, Židé i Palestinci. Netoužím po tom udělat z nich křesťany, ale chci se podílet na jejich přerodu v syny a dcery mého Taťky, v mé bratry a sestry, v mé milované." "Znamená to," zeptal se Mack, "že všechny cesty povedou k tobě?" "To vůbec ne," usmál se Ježíš a sáhl po klice dveří do dílny. "Většina cest nevede nikam. Znamená to, že já půjdu po jakékoliv cestě, abych vás našel."... (Chatrč, s. 182, Paul Young). Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg