27.10.2010 - Slovo faráře rodičům dětí, které se přihlásily do náboženství

Slovo faráře rodičům dětí, které se přihlásily do náboženství

Za 30 min. ve škole za týden nejsem schopen dohnat nebo suplovat Vaši roli rodiče, vychovatele, pomocníka v rozvoji, informovat o náboženských znalostech - třeba jen k "vytouženému" prvnímu svatému přijímání. Vaše role je nenahraditelná tisíci zájmovými kroužky, kam lze děti přihlásit, ani nejlepšími kantory světa. Možná při setkání s Kristem není rozhodují mluvit třemi světovými jazyky, plavat, zvládat judo, výborně vypadat díky sportu... Milí rodičové, prosím Vás, věnujte dětem svůj čas, o kterém si možná myslíte, že ho lze investovat lépe. Bazén, dovolená u moře, max. tři roky nové auto, zateplený dům... to jsou výborné a důležité věci, ale pouze věci. Vaše děti si zaslouží víc. Libor Buček
Použitý obrázek je ze stránek www.kanan.cz

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg