01.09.2010 - Slovo k začátku školního roku - nejen o kamnech ...

Slovo k začátku školního roku - nejen o kamnech ...
V dnešním evangeliu jsou učedníci utahaní po celonočním lovení ryb a k tomu ještě nic nechytili. Do této situace přichází Ježíš. Chce po nich, aby odrazili od břehu, aby mohl učit zástup lidí z lodi. Poté následuje "zázračný rybolov". Výsledkem jsou dvě plné, skoro potápějící se, lodě. Kdyby učedníci na začátku řekli Ježíšovi, že dneska nemají čas ani náladu na to, co říká a dali přednost péči o sítě, které byly pro ně životně důležité - zůstali by u prázdných sítí...
 Přeji Vám zažít "zázračný rybolov" v následujícím školním roce - i když třeba už nejste školáci. Rybolov, který může mít různou podobu - ale dárce zůstává pořád stejný. Dnes jsem byl v kovošrotu pro rošt do kamen. Nakonec jsem dostal od jedno známého celá kamna i s odvozem. Dárce zůstává pořád stejný. Libor Buček

KOSTELY FARNOSTI

01klenci.jpg01klenci_2.jpg01klenci_3.jpg01klenci_4.jpg01klenci_5.jpgdobra_voda.jpgdobra_voda_2.jpgdobra_voda_3.jpgdobra_voda_4.jpgdobra_voda_5.jpgdobra_voda_6.jpgnemanice.jpgnemanice_2.jpgnemanice_3.jpgpostrekov.jpgpostrekov_2.jpgpostrekov_3.jpgtrhanov.jpgtrhanov_2.jpgtrhanov_3.jpgujezd_b.jpgujezd_b2.jpgujezd_b3.jpg